Nieuw

Te huur: Studio Leenherenstraat 119 04 in Tilburg

5021 CH (Broekhoven I)
€ 800 per maand
  • 24 m²
  • 1 kamer

Beschrijving

Leuke semi-studio te huur in Tilburg

Deze leuke studio is gelegen in de buurt Broekhoven. Gesitueerd op loopafstand van het centrum van Tilburg, loopafstand van een supermarkt en fietsafstand van een treinstation. Daarnaast is de dichtstbijzijnde uitvalsweg in de nabije omgeving op slechts 5 minuten rijden.

Indeling en omschrijving

Deze leuke gerenoveerde semi-studio is 24m2 en is gelegen op de tweede verdieping van de woning. De semi-studio beschikt over een nette laminaatvloer. De ruimte is voorzien van een grote dakkapel waardoor het veel lichtinval ontstaat.

De semi-studio beschikt over een eigen badkamer met inloopdouche, wastafel en toilet. (op de foto's is een dubbele wastafel te zien, dit is nu een enkele wastafel met een toilet).

De gezamenlijke ruimtes, zoals de keuken worden schoongehouden door een interieurverzorgster.

De huurprijs van deze semi-studio in Tilburg bedraagt € 800,00 inclusief de kosten voor energie, televisie, internet en gemeentelijke heffingen. Voor de waarborgsom dient men rekening te houden met € 1.300,00.

Voor meer informatie over het huren van deze semi-studio in Tilburg via RNC Wonen kun je contact met ons opnemen via ******.

Overdracht

Huurprijs
€ 800 per maand
Aangeboden sinds
26-02-2025
Status
Te huur
Beschikbaar
In overleg

Oppervlakte en inhoud

Woonoppervlakte
24 m²

Bouw

Type woning
Studio
Soort bouw
Bestaande bouw

Indeling

Aantal kamers
1
Aantal slaapkamers
1

Buitenruimte

Tuin
Aanwezig
Meld een probleem met deze woning