Hypodomus Makelaars Eindhoven

Eindhoven

Woningverkoop in Eindhoven en omgeving

Ons actuele aanbod

Over ons

Hypodomus makelaars is Dé makelaar in eindhoven

Het team van Hypodomus Makelaars in Eindhoven heeft in de afgelopen jaren een niet te missen toppositie binnen de makelaars van eindhoven en omgeving ingenomen.
door slimme marketing, creatief makelen, afspraken na te komen en vooral een eerlijke communicatie met onze opdrachtgevers verkopers en kopers zorgen wij voor het beste resultaat.

Met ons uitgebreide bereik als NVM makelaar in Eindhoven en omgeving hebben wij een omvangrijk netwerk van potentiële huizenkopers in ons bestand. Wij verkopen elk huis tegen de best mogelijke voorwaarden. Daarnaast begeleiden wij je perfect bij het aankopen van jouw nieuwe woning en onderhandelen wij voor je met het beste resultaat. Een makelaar van hypodomus makelaars uit eindhoven biedt je de slimste en meest eigentijdse oplossingen bij de verkoop en/of aankoop van jouw woonhuis of appartement.

Wie zijn wij?

Pascal Vlemmix

Register makelaar taxateur

Edwin Vos

Kandidaat-makelaar

Pieter Vriends

Register makelaar taxateur

Bowin van Gils

Makelaar

Marleen Vlemmix

Office manager

Lieneke Versteegen

Commercieel medewerker

Laura van Gerven

Commercieel medewerker

Sanne Hattink

Commercieel medewerker

Onze nieuwste woningen

Spoorwaterlaan 17

€ 399.000 k.k.

Ridderzaal 67

€ 350.000 k.k.

Willem de Bruynstraat 98

€ 525.000 k.k.

Herman Gorterlaan 9

€ 289.000 k.k.

Oude Liesselseweg 67

€ 1.250.000 k.k.

Penelopestraat 57

€ 260.000 k.k.

de Koppele 86

€ 525.000 k.k.

Hortensiastraat 24

€ 425.000 k.k.

Waalstraat 7

€ 450.000 k.k.

Onze vestiging