Te huur: Appartement Professor J.H. Gunningstraat in Amsterdam
- 84 m²
- 4 kamers
- Gemeubileerd
Beschrijving
Professor J.H. Gunningstraat (84 m2) Osdorp 2.050,00 Excl. G/W/E, Tv en Internet
Niet beschikbaar voor studenten
Direct beschikbaar
1 jarig contract
Woning
Prachtige ruime woning gemeubileerd appartement in osdorp, het ruime appartement is beschikbaar voor and eacute; and eacute;n jaar, heeft prettige ruimtes en is voorzien van alle gemakken. Een geweldige woning voor een tijdelijke periode.
Indeling
De woning is gelegen op de eerste verdieping van het gebouw, via de algemene hal welke beschikt over een lift is de woning te betreden.
Aan de rechterzijde van de woning zijn de slaapvertrekken en de sanitaire ruimtes te vinden terwijl de open woonkamer en keuken te vinden zijn aan de linkerzijde van het appartement.
De ruime woonkamer is gelegen op het zuiden waardoor er enorm veel daglicht de woning binnenkomt. Langs de gehele gevel zijn grote raampartijen te zien welke allen tegen elkaar kunnen worden opgezet. Via de woonkamer is het ruime balkon van het appartement te betreden.
De open keuken is verbonden met de woonkamer en is voorzien van alle gemakken. Hieronder valt een ruime koelkast met vriesvak, een 5-pits gasfornuis, een combinatie oven, vaatwasser en genoeg opbergruimte.
Via de hal zijn er drie slaapruimtes te betreden, de grotere slaapkamer is op dit moment voorzien van een bed en kasten, hieraan gelegen is de andere ruimte welke kan fungeren als een tweede slaapkamer of kantoor.
De tweede slaapkamer is wat kleiner, maar heeft een opklapbed en een bureau.
Verder is er in de hal een ruime opbergkast te vinden welke de droger en wasmachine van het appartement bevat.
De badkamer is voorzien van alle gemakken, waaronder een wasbak, spiegel, opbergplekken en een walk-in shower met een regendouche kop.
Als laatste heeft het appartement een apart toilet welke zich bij de ingang van het appartement bevindt.
Kortom een prachtige woning voor een tijdelijke periode!
Locatie
De Professor J.H. Gunningstraat is gelegen naast de Pieter Calandlaan welk het middelpunt van ontwikkeling en voorzieningen is. Zo bent u binnen enkele loopminuten bij diverse winkels voor uw dagelijkse boodschappen, waaronder winkelcentrum Sierplein, en ook gezellige restaurants en caf and eacute;s bevinden zich nabij. Op woensdag is er ook een gezellige markt. Ook diverse basisscholen en voorgezet onderwijs zijn nabij. Uiteraard is ook de bereikbaarheid uitstekend. Zo bent u binnen enkele loopminuten op station Amsterdam Lelylaan en Johan Huizinglaan, waar trein-, metro-, tram- en alle busverbindingen tezamen komen. Ook met de fiets is de binnenstad zeer goed te bereiken. Bent u met de auto? De nabije uitvalswegen zoals de Ring A10 of A4 zijn gemakkelijk te bereiken. Bent u de drukte even zat? Dan biedt het Sloterpark met de Sloterplas heerlijk de mogelijkheid om te ontspannen en te zwemmen in de zomer. Kortom, een uitstekende locatie!
Extra
- 2.050,- Excl. G/W/E, Tv en Internet
- Servicekosten 75,-
- Tijdelijke contract (Type C)
- 1 jaar
- Delers mogelijk
- Geen studenten toegestaan
- Geen huisdieren toegestaan
Overdracht
- Huurprijs
- € 2.050 per maand
- Aangeboden sinds
- 04-03-2025
- Status
- Te huur
- Beschikbaar
- Per direct
- Huurovereenkomst
- Tijdelijke verhuur
- Looptijd
- Minimaal 12, maximaal 12 maanden
- Interieur
- Gemeubileerd
Oppervlakte en inhoud
- Woonoppervlakte
- 84 m²
Bouw
- Type woning
- Appartement
- Soort woning
- Portiekwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 2006
Indeling
- Aantal kamers
- 4
- Aantal slaapkamers
- 3
- Voorzieningen
-
- Douche
- Toilet
Buitenruimte
- Balkon
- Aanwezig
- Tuin
- Niet aanwezig
Energie
- Isolatie
- Geen
- Energielabel
- A
Parkeergelegenheid
- Aanwezig
- Nee
Garage
- Aanwezig
- Nee
Huurvoorwaarden
- Huisdieren toegestaan
- Nee