Nieuw

Te huur: Appartement Amstelkade in Amsterdam

1078 AD (IJselbuurt)
€ 2.695 per maand
  • 70 m²
  • 3 kamers
  • Gestoffeerd

Beschrijving

Nieuw in de verhuur!

Fijn 2 slaapkamer appartement per direct beschikbaar aan de Amstelkade. Het appartement is voorzien van een ruime woonkamer aan de voorzijde. De keuken met daarin een vaatwasser, koelkast, combi oven en gasfornuis met afzuigkap bevindt zich aan de achterzijde van het appartement. In het appartement bevindt zich 2 slaapkamers met voldoende ruimte voor een 2 persoonbed en kasten. De badkamer zit ook aan de achterzijde en is voorzien van een douche, wastafel en wc.

Het appartement is gelegen in Amsterdam Rivierenbuurt. In omgeving heb je meerdere openbaar vervoer mogelijkheden oa tram en bus. Ook zit je om de hoek van meerdere gezellige cafe's en restraurant als winkelmogelijkheden.

Fijn appartement voor eens stel of werkende delers. Per direct huren met een contractduur van min 12 maanden en daarna onbepaalde tijd en 2 maanden borg. Foto's volgen morgen!

Overdracht

Huurprijs
€ 2.695 per maand
  • Exclusief: Servicekosten
Aangeboden sinds
13-03-2025
Status
Te huur
Beschikbaar
Per direct
Huurovereenkomst
Onbepaalde tijd
Looptijd
Minimaal 12 maanden
Borg
€ 5.390
Interieur
Gestoffeerd
Onderhoudsstaat
Goed

Oppervlakte en inhoud

Woonoppervlakte
70 m²

Bouw

Type woning
Appartement
Soort woning
Galerijflat
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
1912

Indeling

Aantal kamers
3
Aantal slaapkamers
2

Buitenruimte

Balkon
Aanwezig
Tuin
Niet aanwezig

Energie

Energielabel
A

Bergruimte

Schuur/Berging
Niet aanwezig

Parkeergelegenheid

Aanwezig
Nee

Garage

Aanwezig
Nee

Huurvoorwaarden

Inkomenseis
€ 8.100
Meld een probleem met deze woning